Od 24. lipnja u prometu je nova brzobrodska linija „Kvarnerski most“, koja povezuje naš grad s Crikvenicom, Senjom, Baškom, Loparom, Rabom i Lunom na Pagu.
Ponosni smo što je upravo Kraljevica početna luka ove važne linije, koja dodatno povezuje kvarnersku obalu i otoke, olakšava putovanja te otvara nove mogućnosti za razvoj turizma i gospodarstva.
Nova linija nije samo prometna poveznica, ona je most između ljudi, mjesta i ljepota našega Kvarnera.
Svim putnicima želimo ugodnu plovidbu i mirno more, a liniji „Kvarnerski most“ mnogo uspješnih milja u povezivanju našeg Kvarnera.
Mirno more i sretan put svim putnicima!
Red plovidbe i cjenik potražite na: https://www.jadrolinija.hr/hr/pretrazite-kupite-kartu







